czytać każdy może
Tym razem, ponownie, spotkamy się w Agencji Reklamowej M4Bizz na ul. Piotrowskiego.
Naszym gościem będzie Joanna Franciszkowska, która podpowie, co czytać nie tylko w wakacje.

Czytaj dalej


Kamienica 12

Tym razem odwiedziłyśmy Kamienicę12. Miejsce, które niełatwo opisać słowami.

Biznes dla Kobiet to cykliczne spotkania organizowane przez Świat Bab oraz M4Bizz od 26 maja 2011 Roku. Spotkania skupiają wokół siebie bydgoszczanki (i nie tylko) zainteresowane tematem Biznesu, zorientowane na rozwój osobisty i tworzenie coraz to nowych sieci kontaktów biznesowych.

 

Czytaj dalej


39. spotkanie B4K – Sztuka etycznej perswazji

Czy próbowałaś kiedykolwiek przekonać kogoś do zrobienia czegoś, co byłoby korzystnie dla niego, dla Ciebie, dla Waszych wspólnych interesów i nie udało Ci się? Na pewno dysponowałaś dobrymi argumentami, a może nawet szczegółowymi danymi. Takie sytuacje przytrafiają się bystrym, kreatywnym kobietom – takim jak Ty. Poznaj sekrety sztuki etycznej perswazji i sprawdź co możesz zmienić, żeby odnosić sukcesy w sprzedaży.

Czytaj dalej


38. spotkanie Biznes dla Kobiet

Piękną kobietą jesteś! I co z tym zrobisz?

Najbliższe spotkanie poprowadzi Kamilla Jastrzębska – powie co zrobić, aby rozkwitnąć na wiosnę. Jako mistrzyni Wizażu i Stylizacji oraz Kolorystka w swoim Atelier Feniks Style poderwała do lotu niejedną Kobietę. Teraz Tobie chce dodać skrzydeł!
strona: www.feniksstyle.pl

Czytaj dalej


36. spotkanie Biznes dla Kobiet

W ostatnią środę listopada (tak nietypowo) Biznes dla Kobiet gościł w Kuchni Agaty (www.kuchniaagaty.pl).

Agata Jędraszczak, od lutego 2009 roku prowadzi blog kulinarny „Kuchnia Agaty”. Wiosną 2013 roku wydana została Jej książka kucharska „Dieta Agaty”. Prowadzi dwa programy w stacji kuchnia+, gotuje gościnnie w studio DDTV, tworzy kuchenne inspiracje dla sieci sklepów Biedronka.

 

Czytaj dalej


35. spotkanie Biznes dla Kobiet

30 października 2014 po raz kolejny spotkałyśmy się w siedzibie Agencji Reklamowej M4Bizz i wymieniłyśmy się doświadczeniami biznesowymi.
Rezerwujcie miejsca: kasia@swiatbab.pl

Temat październikowego spotkania: Antykoncepcja w biznesie – lepiej zapobiegać niż się sądzić.

Czytaj dalej


Facebook