czytać każdy może
Tym razem, ponownie, spotkamy się w Agencji Reklamowej M4Bizz na ul. Piotrowskiego.
Naszym gościem będzie Joanna Franciszkowska, która podpowie, co czytać nie tylko w wakacje.

Joanna Franciszkowska to znawczyni dobrych książek. Od wielu lat prowadzi księgarnię, dzięki czemu jest otwarta na różnorodność literatury. Jej praca, to połączenie pasji i miłości do czytania, ze sposobem i pomysłem na życie. Wśród tak wielu pojawiających się tytułów na rynku, stara się znaleźć książki, które sprawiają przyjemność, otwierają na nowe możliwości, poszerzają horyzonty i pozwalają na oderwanie się od rzeczywistości. Jej opinie pomagają trafnie dobierać książki dla każdego czytelnika (www.slowczas.pl).

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie zgłoszenia i danych na adres: kasia@swiatbab.pl oraz uiszczenie opłaty za udział w spotkaniu.Biznes dla Kobiet to cykliczne spotkania organizowane przez Świat Bab oraz M4Bizz od 26 maja 2011 Roku. Spotkania skupiają wokół siebie bydgoszczanki (i nie tylko) zainteresowane tematem Biznesu, zorientowane na rozwój osobisty i tworzenie coraz to nowych sieci kontaktów biznesowych.
Propozycje uczestnictwa kierujemy do Pań, które prowadzą działalność gospodarczą lub po prostu chcą się rozwijać zawodowo. Naszym celem jest wymiana doświadczeń biznesowych, kontaktów oraz poznanie potencjalnych klientów i kontrahentów. Spotkania odbywają się cyklicznie – w ostatni czwartek miesiąca i są poprzedzane 30-minutowym szkoleniem z zakresu rozwoju kompetencji. Następnie każda z uczestniczek ma czas na przedstawienie się, swojej firmy/ produktu i rozdanie wizytówek czy też ulotek. Kolejnym etapem jest wspólna kolacja i rozmowy kuluarowe :)♥ Aby uatrakcyjnić Biznes dla Kobiet postanowiłyśmy, że co drugie spotkanie będzie się odbywało “w terenie” i będzie prowadzone przez Kobietę dla której praca to pasja i potrafi tą pasją zarazić.
♥ Wprowadzamy zasadę rezerwacji miejsc przez 4 dni robocze co oznacza, że od momentu mailowej rezerwacji miejsca na wpłatę czekamy 4 dni robocze, jeśli w tym czasie nie zaksięgujemy pieniędzy na koncie to zwalniamy miejsce (rezerwacja przepada).
♥ Do ceny 25 zł od osoby doliczamy podatek VAT w wysokości 23% – wystawiamy faktury.

Organizatorki:
Joanna Czerska-Thomas (Agencja Reklamowa M4Bizz, www.m4bizz.pl),
Katarzyna Fik ( Organizacja eventów i wydarzeń dla firmy i osób prywatnych – www.SwiatBab.pl),
TERMIN: 28 maja 2015, OSTATNI czwartek miesiąca, godz. 17.30
MIEJSCE: M4Bizz , ul. Piotrowskiego 19/2, Bydgoszcz
ILOŚĆ MIEJSC: 25, wymagana rezerwacja mailem na adres: kasia@swiatbab.pl
OPŁATA: 25 zł netto od osoby (30.75 zł brutto) (catering podczas spotkania)
Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie zgłoszenia i danych na adres: kasia@swiatbab.pl oraz uiszczenie opłaty za udział w spotkaniu

 


Facebook