39. spotkanie B4K – Sztuka etycznej perswazji

Czy próbowałaś kiedykolwiek przekonać kogoś do zrobienia czegoś, co byłoby korzystnie dla niego, dla Ciebie, dla Waszych wspólnych interesów i nie udało Ci się? Na pewno dysponowałaś dobrymi argumentami, a może nawet szczegółowymi danymi. Takie sytuacje przytrafiają się bystrym, kreatywnym kobietom – takim jak Ty. Poznaj sekrety sztuki etycznej perswazji i sprawdź co możesz zmienić, żeby odnosić sukcesy w sprzedaży.

Gościem 39.spotkania Biznes dla Kobiet będzie Marzena Cholerzyńska – coach, trener sprzedaży z długoletnim doświadczeniem w pracy w Polsce i za granicą. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunkach Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Zarządzanie i Organizacja w Biznesie, absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu – Coaching. Posiada szeroką wiedzę z zakresu zarządzania i budowania zespołów, którą zdobyła w pracy na stanowiskach managerskich i kierowniczych. Prowadzi coachingi indywidualne dla kobiet z obszaru life coaching i business coaching. Entuzjastka rozwoju osobistego. Nieustannie poszerza swoją wiedzę podczas szkoleń i warsztatów, aby mogła pomagać kobietom w stawaniu się ich najlepszą wersją – najpiękniejszym diamentem. Autorka bloga o rozwoju osobistym – marzenacholerzynska.pl

 

 

Miło nam poinformować, że Sponsorem 39. spotkania Biznes dla Kobiet jest Skin-Med klinika dermatologi i kosmetologi laserowej. Do dyspozycji uczestniczek czwartkowego Biznesu dla Kobiet będzie kosmetolog Pani Kamila Bogdanowicz-Janicka, która zaprezentuje ofertę i odpowie na wszelkie pytania. Wśród uczestniczących w spotkaniu Pań rozlosujemy trzy zaproszenia, każde o wartości 250 zł, ufundowane przez naszego Sponsora.

skin_med_baner

♥ Aby uatrakcyjnić Biznes dla Kobiet postanowiłyśmy, że co drugie spotkanie będzie się odbywało “w terenie” i będzie prowadzone przez Kobietę dla której praca to pasja i potrafi tą pasją zarazić.
♥ Wprowadzamy zasadę rezerwacji miejsc przez 4 dni robocze co oznacza, że od momentu mailowej rezerwacji miejsca na wpłatę czekamy 4 dni robocze, jeśli w tym czasie nie zaksięgujemy pieniędzy na koncie to zwalniamy miejsce (rezerwacja przepada).
♥ Do ceny 25 zł od osoby doliczamy podatek VAT w wysokości 23% – wystawiamy faktury.
39. spotkanie Biznes dla Kobiet | czwartek 26 marca 2015 w siedzibie M4Bizz, ul. Piotrowskiego 19 w Bydgoszczy

Biznes dla Kobiet to cykliczne spotkania organizowane przez Świat Bab oraz M4Bizz od 26 maja 2011 Roku. Spotkania skupiają wokół siebie bydgoszczanki (i nie tylko) zainteresowane tematem Biznesu, zorientowane na rozwój osobisty i tworzenie coraz to nowych sieci kontaktów biznesowych.
Propozycje uczestnictwa kierujemy do Pań, które prowadzą działalność gospodarczą lub po prostu chcą się rozwijać zawodowo. Naszym celem jest wymiana doświadczeń biznesowych, kontaktów oraz poznanie potencjalnych klientów i kontrahentów. Spotkania odbywają się cyklicznie – w ostatni czwartek miesiąca i są poprzedzane 30-minutowym szkoleniem z zakresu rozwoju kompetencji. Następnie każda z uczestniczek ma czas na przedstawienie się, swojej firmy/ produktu i rozdanie wizytówek czy też ulotek. Kolejnym etapem jest wspólna kolacja i rozmowy kuluarowe :)
Organizatorki:
Joanna Czerska-Thomas (Agencja Reklamowa M4Bizz, www.m4bizz.pl),
Katarzyna Fik ( Organizacja eventów i wydarzeń dla firmy i osób prywatnych – www.SwiatBab.pl),
TERMIN: 26 marca 2015, OSTATNI czwartek miesiąca, godz. 17.30
MIEJSCE: M4Bizz, ul. Piotrowskiego 19/2, Bydgoszcz
ILOŚĆ MIEJSC: 25, wymagana rezerwacja mailem na adres: kasia@swiatbab.pl
OPŁATA: 25 zł netto od osoby (30.75 zł brutto) (catering podczas spotkania)
Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie zgłoszenia i danych na adres: kasia@swiatbab.pl oraz uiszczenie opłaty za udział w spotkaniu.


Facebook