38. spotkanie Biznes dla Kobiet

Piękną kobietą jesteś! I co z tym zrobisz?

Najbliższe spotkanie poprowadzi Kamilla Jastrzębska – powie co zrobić, aby rozkwitnąć na wiosnę. Jako mistrzyni Wizażu i Stylizacji oraz Kolorystka w swoim Atelier Feniks Style poderwała do lotu niejedną Kobietę. Teraz Tobie chce dodać skrzydeł!
strona: www.feniksstyle.pl

Nowy rok to moment, w którym postanowiłyśmy wprowadzić kilka zmian związanych z formułą i organizacją spotkań.
♥ Aby uatrakcyjnić Biznes dla Kobiet postanowiłyśmy, że co drugie spotkanie będzie się odbywało “w terenie” i będzie prowadzone przez Kobietę dla której praca to pasja i potrafi tą pasją zarazić.
♥ Wprowadzamy zasadę rezerwacji miejsc przez 4 dni robocze co oznacza, że od momentu mailowej rezerwacji miejsca na wpłatę czekamy 4 dni robocze, jeśli w tym czasie nie zaksięgujemy pieniędzy na koncie to zwalniamy miejsce (rezerwacja przepada).
♥ Do ceny 25 zł od osoby zdoliczamy podatek VAT w wysokości 23% – wystawiamy faktury.

38. spotkanie Biznes dla Kobiet | czwartek 26 lutego 2015 w siedzibie Fenik Style, ul. Dworcowa 47 w Bydgoszczy

 

Biznes dla Kobiet to cykliczne spotkania organizowane przez Świat Bab oraz M4Bizz od 26 maja 2011 Roku. Spotkania skupiają wokół siebie bydgoszczanki (i nie tylko) zainteresowane tematem Biznesu, zorientowane na rozwój osobisty i tworzenie coraz to nowych sieci kontaktów biznesowych.
Propozycje uczestnictwa kierujemy do Pań, które prowadzą działalność gospodarczą lub po prostu chcą się rozwijać zawodowo. Naszym celem jest wymiana doświadczeń biznesowych, kontaktów oraz poznanie potencjalnych klientów i kontrahentów. Spotkania odbywają się cyklicznie – w ostatni czwartek miesiąca i są poprzedzane 30-minutowym szkoleniem z zakresu rozwoju kompetencji. Następnie każda z uczestniczek ma czas na przedstawienie się, swojej firmy/ produktu i rozdanie wizytówek czy też ulotek. Kolejnym etapem jest wspólna kolacja i rozmowy kuluarowe :)

Organizatorki:
Joanna Czerska-Thomas (Agencja Reklamowa M4Bizz, www.m4bizz.pl),
Katarzyna Fik ( Organizacja eventów i wydarzeń dla firmy i osób prywatnych – www.SwiatBab.pl),

TERMIN: 26 lutego 2015, OSTATNI czwartek miesiąca, godz. 17.30
MIEJSCE: Feniks Style, ul. Dworcowa 47, Bydgoszcz
ILOŚĆ MIEJSC: 25, wymagana rezerwacja mailem na adres: kasia@swiatbab.pl
OPŁATA: 25 zł netto od osoby (30.75 zł brutto) (catering podczas spotkania)
Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie zgłoszenia i danych na adres: kasia@swiatbab.pl oraz uiszczenie opłaty za udział w spotkaniu.


Facebook