36. spotkanie Biznes dla Kobiet

W ostatnią środę listopada (tak nietypowo) Biznes dla Kobiet gościł w Kuchni Agaty (www.kuchniaagaty.pl).

Agata Jędraszczak, od lutego 2009 roku prowadzi blog kulinarny „Kuchnia Agaty”. Wiosną 2013 roku wydana została Jej książka kucharska „Dieta Agaty”. Prowadzi dwa programy w stacji kuchnia+, gotuje gościnnie w studio DDTV, tworzy kuchenne inspiracje dla sieci sklepów Biedronka.

 

Biznes dla Kobiet to cykliczne spotkania organizowane przez Świat Bab oraz M4Bizz od 26 maja 2011 Roku. Spotkania skupiają wokół siebie bydgoszczanki (i nie tylko) zainteresowane tematem Biznesu, zorientowane na rozwój osobisty i tworzenie coraz to nowych sieci kontaktów biznesowych.

Propozycje uczestnictwa kierujemy do Pań, które prowadzą działalność gospodarczą lub po prostu chcą się rozwijać zawodowo. Naszym celem jest wymiana doświadczeń biznesowych, kontaktów oraz poznanie potencjalnych klientów i kontrahentów. Spotkania odbywają się cyklicznie – w ostatni czwartek miesiąca i są poprzedzane 30-minutowym szkoleniem z zakresu Rozwoju kompetencji. Następnie każda z uczestniczek ma czas na przedstawienie się, swojej firmy/ produktu i rozdanie wizytówek czy też ulotek. Kolejnym etapem jest wspólna kolacja i rozmowy kuluarowe :)

Organizatorki:

Joanna Czerska-Thomas (Agencja Reklamowa M4Bizz, www.m4bizz.pl),

Katarzyna Fik ( Organizacja eventów i wydarzeń dla firmy i osób prywatnych – www.SwiatBab.pl),

TERMIN: 30 października, OSTATNI czwartek miesiąca, godz. 17.30
MIEJSCE: Agencja Reklamowa M4Bizz, ul. Piotrowskiego 19/2 Bydgoszcz
ILOŚĆ MIEJSC: 25, wymagana rezerwacja mailem na adres: kasia@swiatbab.pl
oplata: 25 zł od osoby (catering podczas spotkania)
Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie zgłoszenia i danych na adres: kasia@swiatbab.pl oraz uiszczenie opłaty za udział w spotkaniu.


Facebook