35. spotkanie Biznes dla Kobiet

30 października 2014 po raz kolejny spotkałyśmy się w siedzibie Agencji Reklamowej M4Bizz i wymieniłyśmy się doświadczeniami biznesowymi.
Rezerwujcie miejsca: kasia@swiatbab.pl

Temat październikowego spotkania: Antykoncepcja w biznesie – lepiej zapobiegać niż się sądzić.


Adwokat Dorota Drewienkowska przeprowadziła nas przez meandry umów biznesowych. Przedstawiła “umowowe” ABC oraz odpowiedziała na pytanie: porada prawna – ile to kosztuje?
Dorota Drewienkowska egzamin adwokacki zdała w roku 2005 z wynikiem bardzo dobrym. Aplikację odbywała w ramach Okręgowej Rady Adwokackiej w Bydgoszczy, a praktykę zawodową zdobywała w renomowanych kancelariach adwokackich na terenie Bydgoszczy. Świadczy usługi prawne w pełnym zakresie przewidzianym w ustawie Prawo o adwokaturze, w szczególności w odniesieniu do spraw z zakresu szeroko rozumianego prawa rodzinnego, prawa cywilnego i gospodarczego, prawa karnego oraz wieczysto-księgowego.
www.drewienkowscy.pl

Biznes dla Kobiet to cykliczne spotkania organizowane przez Świat Bab oraz M4Bizz od 26 maja 2011 Roku. Spotkania skupiają wokół siebie bydgoszczanki (i nie tylko) zainteresowane tematem Biznesu, zorientowane na rozwój osobisty i tworzenie coraz to nowych sieci kontaktów biznesowych.

Propozycje uczestnictwa kierujemy do Pań, które prowadzą działalność gospodarczą lub po prostu chcą się rozwijać zawodowo. Naszym celem jest wymiana doświadczeń biznesowych, kontaktów oraz poznanie potencjalnych klientów i kontrahentów. Spotkania odbywają się cyklicznie – w ostatni czwartek miesiąca i są poprzedzane 30-minutowym szkoleniem z zakresu Rozwoju kompetencji. Następnie każda z uczestniczek ma czas na przedstawienie się, swojej firmy/ produktu i rozdanie wizytówek czy też ulotek. Kolejnym etapem jest wspólna kolacja i rozmowy kuluarowe :)

Organizatorki:

Joanna Czerska-Thomas (Agencja Reklamowa M4Bizz, www.m4bizz.pl),

Katarzyna Fik ( Organizacja eventów i wydarzeń dla firmy i osób prywatnych – www.SwiatBab.pl),

TERMIN: 30 października, OSTATNI czwartek miesiąca, godz. 17.30
MIEJSCE: Agencja Reklamowa M4Bizz, ul. Piotrowskiego 19/2 Bydgoszcz
ILOŚĆ MIEJSC: 25, wymagana rezerwacja mailem na adres: kasia@swiatbab.pl
oplata: 25 zł od osoby (catering podczas spotkania)
Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie zgłoszenia i danych na adres: kasia@swiatbab.pl oraz uiszczenie opłaty za udział w spotkaniu.


Facebook